OLYMPUS DIGITAL CAMERA
spalio 16, 2017

Mažais žingsneliais į mokyklą

 

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje pradedamas vykdyti ilgalaikis,  ir jau seniai tapęs tradiciniu, projektas „Mažais žingsneliais į mokyklą“. Projekto pagrindinis tikslas – padėti aplinkinių lopšelių\darželių priešmokyklinių grupių vaikučiams susipažinti su jų būsimąja mokykla, palengvinti perėjimą iš darželio į mokyklą.

Spalio 4 dienos popiete „Ąžuolo“ progimnazija svetingai atvėrė duris ir šiltai priėmė gausų būrį svečių: mokytojos pasitiko lopšelių\darželių „Aušros“, „Diemedžio“, „Purienos“ ir „Vyturėlio“ jaunųjų sportininkų komandas. Džiugu, kad į nuotaikingas linksmąsias estafetes susirinko per 80 vaikučių. Darželinukus atlydėjo šaunios jų auklėtojos ir rūpestingi tėveliai. Nei darželinukams, nei tėveliams neprailgo renginio laikas – vieni nepavargdami lenktyniavo, kiti – energingai palaikė savo mažuosius.

Priešmokyklinukai puikiai atliko estafetes, visi buvo vikrūs ir greiti – visi verti nugalėtojų medalių, individualių ir komandinių dovanų. Sporto salė aidėjo nuo garsių mokytojų, auklėtojų ir tėvelių plojimų. Su pakilia nuotaika visi išsiskirstė namo…

Žengtas pirmasis žingsnelis – susipažinta su jaukia, gražia ir šilta mokykla. Renginio organizatorės – progimnazijos pradinių klasių mokytojos – metodininkės Aušra Linkevičiūtė, Laima Palionienė ir Lina Špokauskienė – būsimųjų pirmokų mokytojos tik trumpam atsisveikino su energingais darželinukais. Prasidėjusi draugystė tęsis. Vaikučių, jų tėvelių, auklėtojų ir mokytojų laukia nauji susitikimai, naujos patirtys, nauji įspūdžiai.

 

Mokytoja Aušra Linkevičiūtė

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAP1000177_resizeP1000144_resizeP1000140_resizeDSC07287_resize