08:00 – 17:00

Pirmadienis-Penktadienis

Žvaigždžių g. 26

Panevėžys, LT-37136

+370 45 514 888, +370 610 00514

Mokytojai

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos  2016/2017 mokslo metų
Mokytojų sąrašas
2016 m. rugsėjo 1 d.
Eil. Nr. Vardas Pavardė Dėstomi dalykai/Pareigos
1 Sigita Andrijauskienė Pradinių klasių mokytoja
2 Rasa Armakauskienė Pavaduotoja,
anglų kalbos mokytoja
3 Meilutė Bajoriūnienė Matematikos mokytoja
4 Danutė Baltrėnienė Pradinių klasių mokytoja
5 Daiva Baubonienė Etikos mokytoja
33 Vigita Bernadišienė Pradinių klasių mokytoja, etika
6  Dovilė Butkienė Geografijos mokytoja
7 Diana Danytė Psichologė
8 Danutė Dumbrienė Lietuvių kalbos mokytoja
9 Valdonė Glebavičienė Muzikos mokytoja
10 Remigijus Glinskis Istorijos mokytojas
11 Danguolė Glušokienė geografijos mokytoja
12 Aldona Gudonienė Istorijos mokytoja
13 Rasa Guokienė Anglų kalbos mokytoja
14 Greta Joniškienė Pradinių klasių mokytoja
15 Rita Jurgaitienė Lietuvių kalbos mokytoja
16 Milda Kabelienė Anglų kalbos mokytoja
17 Sigutė Kairienė Pradinių klasių mokytoja
18 Rita Kasperavičiūtė PPDG
19 Virginija Kirdeikytė Biologijos mokytoja
20 Vaida Kriunienė Anglų kalbos mokytoja
21 Romas Kupčinskas Technologijų mokytojas
22 Jūratė Laučienė Pradinių klasių mokytoja
23 Valdone Leliene Lietuvių kalbos mokytoja
24 Aušra Linkevičiūtė Pradinių klasių mokytoja
25 Violeta Merkienė Pradinių klasių mokytoja, etika
26 Laima Mišanovienė Spec. Pedagogė
27 Virginija Morkevičienė Vokiečių kalbos mokytoja
28 Vytautas Murauskas Choreografijos mokytojas
29 Irena Nargėlienė Anglų kalbos mokytoja
30 Jūratė Nemanienė Socialinė pedagogė
31 Audronė Pakeltienė Lietuvių kalbos mokytoja
32 Laima Palionienė Pradinių klasių mokytoja
34 Lina Petrauskienė Technologijų mokytoja
35 Loreta Petrauskienė Tikybos mokytoja
36 Daiva Pipirienė Informacinių technologijų mokytoja
37 Raimundas Povilonis Kūno kultūros mokytojas
38 Danutė Pranienė matematikos mokytoja
39 Miglė Ruzienė Pradinių klasių mokytoja
40 Adrijana Saulytė Pavaduotoja,
etikos, rusų kalbos mokytoja
41 Vaida Seifert Anglų kalbos mokytoja
42 Aurimas Simanavičius Dailės mokytojas
43 Jolanta Simonavičienė technologijų mokytoja
44 Irena Stankevičienė Tikybos mokytoja
45 Kristina Staškūnaitė Informacinių technologijų mokytoja
46 Daiva Stefanavičienė Pradinių klasių mokytoja
47 Donata Šatienė Fizikos mokytoja
48 Vilma Šimoliūnienė Kūno kultūros mokytoja
49 Rima Šiuipienė Rusų kalbos mokytoja
50 Audronė Šliažienė Rusų kalbos mokytoja
51 Lina Špokauskienė Pradinių klasių mokytoja
52 Dalia Urbonavičienė Logopedė
53 Jolanta Vaikasienė Pradinių klasių mokytoja, etika
54 Aušra Vaitiekūnaitė Chemijos mokytoja
55 Dalia Žmoginienė Pradinių klasių mokytoja
Top