„Knygos… knygos… knygos!“

“Say Hello to English!“
2026 birželio 19
Stovykla „Ąžuolo vaikai“
2026 birželio 19

,,Ąžuolo“ progimnazijos 2a klasės mokiniai, kartu su mokytoja Jūrate Laučiene  bei mokinio padėjėja Vilma Baltrėniene, dalyvavo edukacijoje „Knygos… knygos… knygos!“ J. Masiulio knygyne. Edukacijos metu vaikai leidosi į įdomią pažintį su knygų pasauliu ir sužinojo, kokį kelią knyga nueina nuo rašytojo minties iki skaitytojo rankų.

Mokiniai susipažino su knygos kūrimo procesu: sužinojo, kas rašo knygas, kaip dirba iliustruotojai, redaktoriai, leidėjai ir spaustuvės darbuotojai, kad knyga būtų kuo patrauklesnė skaitytojui. Vaikai apžiūrėjo knygyne esančias knygas, mokėsi jas atpažinti pagal žanrus bei diskutavo, kodėl skaitymas yra svarbus ir įdomus.

Edukacijos metu antrokai aktyviai dalyvavo, atlikdami įvairias užduotis – sprendė galvosūkius, atliko kūrybines užduotis, ieškojo knygų pagal pateiktas užuominas ir dalijosi savo mėgstamiausiomis knygomis. Veiklos skatino vaikų smalsumą, kūrybiškumą ir domėjimąsi skaitymu.

Smagi ir turininga edukacija paliko daug gerų emocijų bei įkvėpė dar dažniau atsiversti knygą.