2023 vasario 14
Miesto vicečempionai
2023 vasario 17

„Galiūniukai-2022“

Gruodžio 20 dieną  mokyklos sporto salėje rinkosi stipriausi 3-4 klasių berniukai. Vyko tradicinis sporto renginys „ Galiūniukų“ konkursas. Ketvirtoms  klasėms atstovavo po tris stipriausius galiūniukus, o trečiokams po du.  Penkiolika berniukų varžėsi trijose rungtyse: kimštinio kamuolio nešimo greičiui, kimštinio kamuolio metimo, virvės traukimo.  Jaunuosius sportininkus aktyviai palaikė klasės draugai, mokytojos.  Galiūniukai kovojo dėl taurės, kurią įsteigė mokyklos direktorius Remigijus Glinskis.  Varžyboms teisėjavo pradinių klasių mokytoja Miglė Ruzienė, fizinio ugdymo mokytojai Raimundas Povilonis , Vilma Šimoliūnienė. Greičiausiai kimštinį kamuolį nešė Pijus Cesevičius ( 3b kl.) Toliausiai kimštinį kamuolį metė 4c kl. mokinys Matas Kučas . Stipriausias virvės traukimo rungtyje buvo 4a kl. mokinys Matas Drąsutis. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai. Trečiąją vietą laimėjo 4a klasės mokinys Matas Drąsutis. Antrąją vietą iškovojo 4b klasės mokinys Arnius Kiselis. 4a klasės mokinys Aironas Andriukaitis aplenkė savo varžovus ir pelnytai iškovojo taurę,  tapo 2022 metų Panevėžio  „ Ąžuolo“ progimnazijos  galiūniuku. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti diplomais,  prizininkai medaliais.