„Nerealieji 2023“
2023 gruodžio 29
Šv. Juozapo globos namuose

„Galiūniukai-2023“

Gruodžio 18 dieną  mokyklos sporto salėje rinkosi stipriausi 3-4 klasių berniukai. Vyko tradicinis sporto renginys „ Galiūniukų“ konkursas. Ketvirtoms  klasėms atstovavo po tris stipriausius galiūniukus, o trečiokams po du.  Penkiolika berniukų varžėsi trijose rungtyse: kimštinio kamuolio nešimo greičiui, kimštinio kamuolio metimo, virvės traukimo. Galiūniukai kovojo dėl taurės, kurią įsteigė mokyklos direktorius Remigijus Glinskis.  Varžyboms teisėjavo pradinių klasių mokytoja Miglė Ruzienė, fizinio ugdymo mokytojai Raimundas Povilonis , Vilma Šimoliūnienė. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai. Trečiąją vietą laimėjo 4b klasės mokinys Pijus Cesevičius. . Antrąją vietą iškovojo 4a klasės mokinys Mantas Jasulis. 4b klasės mokinys Dovydas Jasėnas aplenkė savo varžovus ir pelnytai iškovojo taurę,  tapo 2023 metų Panevėžio  „ Ąžuolo“ progimnazijos  galiūniuku. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, saldumynais,  prizininkai medaliais.