Antrokai dalyvavo virtualioje parodoje „Tau, Mamytė!“

Tarptautinis pavasaris Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje!
2026 birželio 19
“Say Hello to English!“
2026 birželio 19

Antrokai dalyvavo virtualioje parodoje „Tau, Mamytė!“

2a klasės mokiniai   užklasinėje veikloje „Bitukas 2“ (mokytoja Jūratė Laučienė) kūrė animuotus atvirukus mamyte ir dalyvavo respublikinėje 1–4 klasių mokinių animuotų atvirukų virtualioje parodoje „Tau, Mamytė!“. Šią gražią iniciatyvą organizavo Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras, Rokiškio rajono pradinių klasių mokytojų metodinė taryba bei Rokiškio mokykla-darželis „Ąžuoliukas“.

Parodos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti skaitmenines kompetencijas ir suteikti galimybę vaikams originaliai bei nuoširdžiai pasveikinti savo mamas Motinos dienos proga. Antrokai kūrė animuotus atvirukus, kuriuose netrūko šiltų žodžių, spalvingų piešinių, judančių vaizdų ir kūrybinių idėjų.

Dalyvaudami virtualioje parodoje mokiniai ne tik lavino kūrybinius bei technologinius gebėjimus, bet ir mokėsi išreikšti dėkingumą bei meilę brangiausiam žmogui – mamai. Džiaugiamės mokinių aktyvumu, išradingumu ir puikiais darbais, kurie pradžiugino ne vieną širdį.

https://padlet.com/taumamyte/1-2-klase-respublikinine-1-4-klasiu-mokiniu-animuotu-atviruk-fpgl1g81kdjd9ri7