“Say Hello to English!“

Antrokai dalyvavo virtualioje parodoje „Tau, Mamytė!“
2026 birželio 19
„Knygos… knygos… knygos!“
2026 birželio 19

“Say Hello to English!“

“Ąžuolo“ progimnazija skambėjo vaikų juoku, dainomis ir pirmaisiais angliškais žodžiais! Vyko linksmosios anglų kalbos pamokėlės pirmųjų klasių mokiniams “Say Hello to English!“. Ąžuoliečiai drąsiai leidosi į pirmąją pažintį su anglų kalba. Pamokėlių metu žaidėme smagius komandinius žaidimus, dainavome, judėjome ir mokėmės pirmųjų angliškų žodžių bei pasisveikinimų. Daug džiaugsmo sukėlė komandinis žaidimas „Sužvejok žodį!“, kurio metu vaikai buteliukuose ieškojo pasislėpusių angliškų žodžių, juos atpažino ir užrašė. Būsimi antrokai taip pat apsilankė anglų kalbos kabinete, kur jų laukė ne tik nauji įspūdžiai, bet ir smagi priesaika tapti draugiškais, smalsiais bei aktyviais mokiniais. O kad vasara neprailgtų – visi gavo kūrybišką užduotį vasarai! ☀️📚

Dėkojame vaikams už šypsenas, gerą nuotaiką ir drąsą žengiant pirmuosius žingsnius į anglų kalbos žinias!

Iki gražių susitikimų rudenį!

Anglų k. mokytojos Rasa Guokienė ir Vaida Kriunienė